Kontakt

W celu profesjonalnego omówienia wybranego sprzętu AGD oraz przygotowania indywidualnej oferty bardzo prosimy o wcześniejsze zarezerwowanie wizyty w salonie pod adresem: salon@piekarnikiparowe.com Dzięki rezerwacji, każdemu z Państwa będziemy mogli zaoferować atrakcyjne ceny i indywidualne, fachowe doradztwo w zakresie technicznym oraz estetycznym przy wyborze wysokiej klasy urządzeń AGD. Z góry dziękujemy!

Jeśli chcesz wycenić produkty skorzystaj z formularza poniżej lub wyślij zapytanie bezpośrednio na nasz adres mailowy.

W związku z opóźnieniem w dostawach piekarników parowych spowodowanych brakiem komponentów w fabrykach producentów informujemy, że piekarniki realizowane w poźniejszym terminie od planowanych mogę być w ramach rekompensaty za okres oczekiwania wysyłane z usługą montażu. Zainteresowanych tego typu usługą prosimy o potwierdzenie mailem.

W związku z pandemią COVID-19 i ustawowym zamknięciem galerii handlowych informujemy, że spotkania w naszym salonie począwszy 20.03.2021 nie są możliwe. O ponownym otwarciu będziemy informować.

Magazyn i odbiory osobiste działają bez zmian.

Informujemy również, że z powodu dużego obłożenia mogą wystąpić opóźnienia w odpowiedzi na maile i utrudniony kontakt telefoniczny.

Przepraszamy za niedogodności.

  PiekarnikiParowe.com | Galeria wnętrz HOME CONCEPT Katowice | PHU COMO Juszczyk Wojciech

  Al. Roźdzeińskiego 191/9 40-315 Katowice

  Mail: salon@piekarnikiparowe.com

  Tel: 600-932-050

  Numer konta: BANK PEKAO S.A. 41 1240 6410 1111 0010 4213 3482

  YouTube
  YouTube